Для заліку студентам потрібно підготувати 30 питань. З 25 студентів 10 підготували відповіді на всі

питання, 8 - на 25 питань, 5 - на 20 питань, 2 - на 15. Перший студент відповів на обране на удачу питання. Яка ймовірність того, що він з тих п'яти, які підготували 20 питань?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ангелина.

Ответ:

20%

Пошаговое объяснение:

вероятность = кол-во исходов / кол-во благоприятных исходов

A = 25/5 = 0.2 = (0.2 * 100)% = 20%

Отвечает Андриянова Таня.

Ответ:0,2

Пошаговое объяснение: