Обчислити масу солі та води,необхідних для приготування розчину масою 50 г із масовою часткою

солі 5%​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Илья.

Ответ:

маса солі 2,5г, маса води 47,5г

Объяснение:

дано:

m(розчину)-50г

W(речовини)-5%

знайти:

m(солі)-?

m(води)-?

m(реч)=W(реч)*m(розч)/100%

m(солі)=5%*50г/100%=2,5г

m(води)=m(розч)-m(реч)

m(води)=50г-2,5г=47,5г