Розв'яжи задачу. Миколка з дідусем грали у гру. Дідусь загадав Миколці 8 загадок. За кожну

правильну відповідь хлопчикові зараховували 4 бали, а за кожну неправильну віднімали 3 бали. Скільки загадок правильно відгадав Миколка, якщо він отримав 25 балів?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабин Петя.

Ответ:

1 правильно і 7 неправильно.

Пошаговое объяснение:

x*4+(8-x)*3=25

4x+24-3x=25

4x-3x=25-24

x=1

1 правильно і 7 неправильно.
Перевірка:

1*4+7*3=4+21=25