Прямокутник одна зі сторін якого на 4 більша за іншу а периметр дорівнює 88​


Ответы на вопрос

Отвечает Юшко Денис.

Ответ:

20 см и 24 см.

Пошаговое объяснение:

Р=88 см

Одна сторона - х

Другая сторона - (х+4)

Р=2(а+b)

88=2(х+х+4)

88=2(2х+4)

88=4х+8

4х=88-8

4х=80

х=80:4

х=20 (см) - одна сторона прямоуг.-ка

20+4=24 (см) - другая сторона пр.-ка

Проверка:

88=2(20+24)

88=2*44

88=88