Hiф-Ніф, Нуф-Нуфі Наф-Наф купили будівельні матеріали для ремонту своїх домівок, витративши на іх

придбання 740 грн. Знайдіть витрати кожного поросяти, якщо Hiф-Hіф заплатив на 64,3 грн, а Нуф-Нуф на 32,5 грн більше, ніж Наф-Наф. Зробіть до цієї задачі умову

Ответы на вопрос

Отвечает Шаварина Эля.
Умову не могу но решение знаю

740-64,3=675,7
675,7:2-32,5=305,35 это наф наф
305,35+32,5=337,85