Три свині: Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф зібрали в лісі жолуді та вирішили поділити їх порівну. Чи

вийде в них це зробити, якщо Нуф-Нуф зібрав 264 шт., Наф-Наф— у 2 рази більше, а Ніф-Ніф — на 132 шт. менше, ніж Нуф-Нуф? Дізнайся також, скільки всього жолудів вони зібрали? Відповідь: всього жолудів вони зібрали шт.,........ поділити цю кількість порівну у них .

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Пошаговое объяснение:

264*2=528 (шт.) - зібрав Наф-Наф.

264-132=132 (шт.) - зібрав Ніф-Ніф.

264+528+132=924 (шт.) - всього.

924:3=308 (шт.) - кожному.