Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф купили будівельні матеріали для ремонту своїх домівок, витративши на

їх придбання 740 грн.Знайдіть витрати кожного поросяти, якщо Ніф-Ніф заплатив на64,3 грн, а Нуф-Нуф на 32,5 грн більше, ніж Наф-Наф.1​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиченко Алёна.

x-витратив Наф-Наф

(x+2+32,5) - витратив Нуф-Нуф

(5+x+64,3)-витратив Ніф-Ніф

x+x+32,5+x+64,3=740

3x=643,2

x=214,4(грн)-витратив Наф-Наф

214,4+32,5=246,9(грн)- витратив Нуф-Нуф

214,4+64,3=278,7(грн)- витратив Ніф-Ніф