Три свині: Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф зібрали в лісі жолуді та вирішили поділити їх порівну. Чи

вдасться їм це зробити, якщо Нуф- Нуф зібрав 267 шт., Наф-Наф— у 2 рази більше, а Ніф-Ніф — на 69 шт. менше, ніж Нуф-Нуф? Дізнайся також, скільки всього жолудів вони зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Яшник Юля.

Ответ:

267*2=534

534-69=465

267+534+465=1266