троє поросят Ніф Ніф Наф Наф і нуф нуф зібрали у лісі жолуді та вирішили поділити порівно Ніф Ніф

зібрав 100 жолудів на Наф 88 а нуф нуф 127 чи зможуть поросята поділити їх порівну​

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышев Данис.

Ответ:

100+88=188

188+127=315

315÷3=105 жолудів на одного порося, тобто вони зможуть поділити порівну всі зібрані жолуді