1214. Hiф-Ніф, Нуф-Нуфі Наф-Наф купили будівельні матеріали для ремонту своїх домівок, витративши

на іх придбання 740 грн. Знайдіть витрати кожного поросяти, якщо Hiф-Hіф заплатив на 64,3 грн, а Нуф-Нуф на 32,5 грн більше, ніж Наф-Наф.

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Алиса.

Пошаговое объяснение:

x - витрати Наф-Нафа, (x+32,5) - витрати Нуф-Нуфа, (x+64,3) - витрати Ніф-Ніфа.

х+х+32,5+х+64,3=740

3х=643,2

х=214,4 (грн) - витрати Наф-Нафа.

214,4+32,5=246,9 (грн) - витрати Нуф-Нуфа.

214,4+64,3=278,7 (грн) - витрати Ніф-Ніфа.