3. Знайди значення виразу (82 +2³): (81 - 72).​


Ответы на вопрос

Отвечает Малюго Дима.

Відповідь:     10 .  

Покрокове пояснення:

   3 .  (82 + 2³) : (81 - 72) = ( 82 + 8 ) : ( 81 - 72 ) = 90 : 9 = 10 .