Купили 2,3 огірків по 8,5 грн за кг і 1,8 кг помідорів по 10,6 грн за кг. За які овощі заплатили

більше і на скількі

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Виолетта.
За огірки заплатили 2,3*8,5=19,55
за помідори заплатили 1,8*10,6=19,08
Знаходимо різницю 19,55-19,08=0,47
отже за огірки заплатили на 0,47 дорожче