Для зимових закруток купили однакову кількість кілограмів помідорів і огірків. Ціна помідорів 6 грн

за 1 кг, а огірків 8 грн. Усього купили овочів на 126 грн. Яка вартість помідорів і огірків окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумов Егор.

Пусть купили по х кг помидоров и огурцов, тогда за помидоры заплатили 6х грн, а за огурцы 8х грн. Всего купили овощей на 126 грн. Уравнение:

6х + 8х = 126

14х = 126

х = 126 : 14

х = 9

6х = 6 · 9 = 54 грн. - помидоры

8х = 8 · 9 = 72 грн. - огурцы

Ответ: 54 грн. и 72 грн.