пароход өзенде ағыспен жүзсе , 2 сағатта 68,6 км қашықтыққа барады , ал ағысқа қарсы жүзсе, осындай

уақыт аралығында одан 10 км кем қашықтықта барады. Пароходтың меншікті жылдамдығын, ағыс жылдамдығын табыңдар ​

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Даниил.

Ответ:68,6:2=34,3км/сағ

68,6-10=58,6

58,6:2=29,3км/сағ

(34,3-29,3):2=5

5:2=2,5

34,3-2,5=31,8

Пошаговое объяснение: