Пароход өзенде ағыспен жүзсе,2 сағатта 68,6 км қашықтыққа барады,ал ағысқа қарсы жүзсе,осындай

уақыт аралығында одан 10 км кем қашықтықта барады.Пароходтың меншікті жылдамдығын,ағыс жылдамдығын табыңдар срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Андрей.

Ответ:ағыспен пароход 68,6:2=34,3км/сағ.

Ағысқа қарсы пароход 68,6-10=58,6

58,6:2=29,3км/сағ. ағыстың жылдамдығы (34,3-29,3):2=5 5:2=2,5км/сағ.

Пароход меншікті жылдамдығы 34,3-25=3,8км/сағ

Пошаговое объяснение: