Қайық пен сал өзенде бір бағытта жүзіп барады. Сал 2,6 км/сағ жылдамдықпен жүзсе, қайық 10 км/сағ

жылдамдықпен жүзді.Егер қайық сол меншікті жылдамдықпен өзенде ағысқа қарсы 3 саржүзсе, неше километр қашықтыққа барады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

45/60=0,75сағ

 0,75*10=7,5км

 0,75*2=1,5км

 7,5-1,5=6км

 жауабы; 6км қашықтық.

менің ойымша дұрыс