Меншікті жылдамдығы 19, 5км/сағ моторлы қайық ағыс жылдамдығы 2, 8км/сағ өзенде ағыспен 2 сағ,

ағысқа қарсы 3 сағ жүзді.Моторлы қайық барлығы қанша қашықтықты жүзіп өтті?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

S=2(19,5+2,8)+3(19,5-2,8)=2*22,3+3*16,7=44,6+50,1=94,7км

Ж: 94,7 км