Саяхатшы меншікті жылдамдығы 32 км/сағ теплоходпен 2 сағ 3өзенде ағыспен жүзді. Өзен ағысының

жылдамдығы 2,2 км сағ. Со-нан соң сол өзен құятын көлде 1,5 сағ жүзді. Саяхатшы теплоход-пен барлығы неше километр қашықтыққа барды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Богдан.

32×5=160 км

2.2×1.5=3.3 км

160+3.3=163.3км