Теплоходтың меншікті жылдамдығының ағыс жылдамдығына қатынасы 10:1 қатынасындай. Теплоходтың

меншікті жылдамдығы ағыс жылдамдығынан 24,3км/сағ артык. Теплоход ағыспен 3 сағатта қандай қашықтықта барады? срочно керек пж пж пж пж!​

Ответы на вопрос

Отвечает Похильченко Кристина.

Ответ:

89,1 км

Пошаговое объяснение:

10-1 = кеменің меншікті жылдамдығы токтың жылдамдығынан үлкен

24.3: 9 = 2,7 (км / сағ) - ағымдағы жылдамдық

2.7 + 24.3 = 27 (км / сағ) - меншікті кеме жылдамдығы

27 + 2.7 = 29.7 (км / сағ) - төменгі ағыс жылдамдығы

29.7 * 3 = 89.1 (км) - 3 сағат ішінде ағынмен жабылған қашықтық