Турист вирушив у похід першу частину шляху завдовжки 12 км він пройшов за 3 години потім відпочивав

30 хвилин решту шляху 10 км він подолав за дві години яка середня швидкість туриста на всьому маршруті

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

4 км/ч

Пошаговое объяснение:

30 минут = 0,5 часа

1) 3 + 0,5 + 2 = 5,5 (часов) - затратил турист на поход

2) 12 + 10 = 22 (км) - прошел турист всего за 5,5 часов

3) 22 : 5,5 = 4 (км/ч) - средняя скорость туриста на всём пути

Отвечает Батомункуева Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 хвилин = 30/ 60 = 1/2 = 0,5 год.

3 + 2 + 0,5 = 5,5 год. час, який витратив турист на весь шлях

12 + 10 = 22 км весь шлях який подолав турист

22 : 5,5 = 4 км/ч середня швидкість туриста на всьому маршруті