Знайдіть значення x при яких вектори а ( х -1;1) і b( x:2) калінеарні


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Кристина.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

\frac{x-1}{x} =\frac{1}{2} \\2(x-1)=x\\2x-2=x\\x=2