1. Якому з даних дробів дорівнює дріб 24/30?​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Ответ:

4/5

Пошаговое объяснение:

\frac{24}{30}  = \frac{4*6}{5*6}  = \frac{4}{5}

или 12/15

Отвечает Соколов Тёма.

Ответ: 24/30=12/15=4/5