Обчисліть дискримінації квадратного рівняння 3x^2 + 5x - 2 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Риков Артем.

Ответ:3x^2 + 5x - 2 = 0;

D=5^2-4*3*(-2)=49=7^2;

х1=-5-7/2*3=-2;

х2=-5+7/2*3=1/3.