Автомобіль проїхав 120 км за 2 гоини. За скільки годин він проїде s км якщо їхатиме з тією

швидкістю. складіть вираздля розвязання задачі. обчисліть його

Ответы на вопрос

Отвечает Бринько Руслан.
V = s / t
v = 120 / 2 = 60 км/год
t = s / v - вираз
t = s / 60