За деякий час автомобіль проїхав 18 км . Яку відстань він проїде, якщо їхатиме у 2,5 раза більше

часу з тією самою швидкістю? І якщо зможете дайте пояснення. Дуже дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Бычков Андрей.
Допустим что время 3 часа
1-18\3=6
2-6*2+(6\2)=15
3-18+15=33