Пішохід за першу годину подолав 4 км, а за другу - на 15 % - менше, ніж за першу. Скільки

кілометрів подолав пішохід за дві години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудашкина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4-(4×0,15)=3,4 км за второй час

4+3,4=7,4 за 2 часа преодолел пешеход.

Отвечает Козлова Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За першу годину пішохід подолав 4 кілометри.

За другу годину він подолав на 15% менше, ніж за першу. Щоб знайти відстань, яку він подолав за другу годину, віднімемо 15% від 4 кілометрів:

15% від 4 км = 0,15 * 4 км = 0,6 км.

Тепер віднімемо цю відстань від 4 кілометрів:

4 км - 0,6 км = 3,4 км.

Отже, пішохід подолав за другу годину 3,4 кілометра.

За дві години він подолав разом:

4 км (за першу годину) + 3,4 км (за другу годину) = 7,4 кілометра.

Отже, пішохід подолав 7,4 кілометра за дві години.