Велосипедист подолав 36 км за дві години. За першу він подолав 4/9 всієї відстані. На скільки

більше кілометрів подолав велосипедист за другу годину, ніж за першу?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:36/9=4 це одна дев'ята,4*4=16км подолав за першу годину,36-16=20кмза другу годину 20-16=4км відповідь на 4 км