У мами було 520 грн. Після покупки 15 зошитів у мами залишилася четвертина усіх гривень. Скільки

коштував 1 зошит?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меликов Артур.

було: 520
стало: 1/4 520
сколько стоит тетрадь?

520/100*25 = 130 грн ( осталось )
520-130 = 390 - грн она потратила на тетрадки
390/15 = 26(грн) - стоит одна тетрадь


ответ : 26

Отвечает Рева Виктория.

Відповідь:

26 грн

Покрокове пояснення:

520/4 = 130грн - залишилось

520-130 = 390грн - витратила на 15 зошитів

390/15 = 26грн - 1 зошит