Помогите пожалуйста решить задачу , у мами було 520 грн. Після покупки 15 жоларів у мами залишилася

четвертина усіх гривень . Скільки коштував 1 долар ?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

для того щоб дізнатися на яку сумму мама купила доллари треба 520 - (520:4) = 520 - 130 = 390

тепер щоб дізнатись ціну 1 доллару всю сумму ділимо на кількість 390:15 = 26

В. доллар коштував 26 (якоїсь валюти)