14 год 1 хв - 5 хв= 200 км 6 м - 60 м=У мами було 520 грн. Після покупки 15 доларів у мами

залишилася четвертина усіх гривень. Скільки коштував 1 долар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеев Дмитрий.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

14 год 1 хв - 5 хв= 13 год 56 хв

1 год = 60 хв

14 год =14*60= 840 хв

840 хв + 1 хв =841 хв

841 хв - 5 хв = 836 хв = 13 год 56 хв

200 км 6 м - 60 м= 199 км 946 м

1 км = 1000 м

200 км = 200*1000= 200 000 м

200 000м + 6 м=200 006

200 006 м - 60 м= 199 946 м= 199 км 946 м

Задача:

Для того, щоб дізнатися на яку сумму мама купила доллари треба 520 - (520:4) = 520 - 130 = 390

Тепер щоб дізнатись ціну 1 доллару всю сумму ділимо на кількість 390:15 = 26

Доллар коштував 26