У початкову мить часу тіло перебувало у точці A з координатами x0 = 2; y0 = 3. Через певний

проміжок часу тіло перемістилось у точку P з координатами x = –6; y = 3. Знайдіть переміщення цього тіла (в умовних одиницях довжини) 100 балів віддаю

Ответы на вопрос

Отвечает Чернецов Данил.

Переміщення тіла - це вектор, який вказує напрямок з початкової точки до кінцевої точки. Воно обчислюється як різниця між кінцевими та початковими координатами.

Початкова точка \tt A має координати \tt (x_0, y_0) = (2, 3), а кінцева точка \tt P має координати \tt (x, y) = (-6, 3).

Тоді переміщення по осі \tt x обчислюється як \tt x - x_0 = -6 - 2 = -8, а переміщення по осі \tt y обчислюється як \tt y - y_0 = 3 - 3 = 0.

\tt d=\sqrt{(-8)^2+0^2}=8 - шукане переміщення