Ширина прямокутника 18 см, а його довжина на 4 см більша за ширину. Знайдіть периметр цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Звонникова Диана.
8*4=32 см - довжина прямокутника
32*8=256 см кв - площа прямокутника
Отвечает Бехтерев Денис.

Ответ:Дано: P=a+b+a+

P=(a+b)×2

a-4 P= a ×2 + b×2

b-18 P=(18+4)×2=44

P=?

Пошаговое объяснение: