Юля з'їла 6 абрикосів, що становить 1/3 всіх абрикосів, які лежали у вазі. Скільки абрикосів лежало

у вазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Игорь.

Ответ:

18 абрикосов

Пошаговое объяснение:

6 : 1/3 = 6 * 3/1 = 18/1 = 18 (абрикосов) - лежало в вазе

Отвечает Воронцов Владислав.

Ответ:

1/3 - 6 aбр.

1 - ? абр.

Решение.

6:1/3*1=6*3=18 aбр

Можно решать с x

1/3*x=6*1

x=6*3

x=18

Пошаговое объяснение: