У 1 вазі лежало 9 яблук,у 2 -на 2 яблука більше ,ніж у 1 а в 3 вазі - у 4 рази менше ніж у 1 і 2

вазах разом.Скільки яблук лежало в 4 вазі якщо у всіх чотироьох вазах лежало 32 яблука?

Ответы на вопрос

Отвечает Шатова Яночка.
1)9+2=11(яблук) - у 2гій вазі
2)(9+11):4=5(яблук) - у 3тій вазі
3)32-(11+9+5)= 7(яблук) - у 4тій вазі
Відповідь:У 4тій вазі лежало 7 яблук
Отвечает Клименко Даша.
1.Скільки яблук лежало у другій вазі?
1) 9+2=11 (яблук) - лежало у другій вазі.
2.Скільки яблук лежало в 1-ій та 2-ій вазі
2) 11+9=20 (яблук) - лежало
3.Скільки яблук лежало в 3-їй вазі?
3) 20÷4=5 (яблук) - лежало в 3-їй вазі.
4.Скільки яблук лежало в 4-ій вазі?
4) 32 - (9+11+5) = 32-25=7 (яблук) - лежало в 4-ій вазі.
Відповідь: у четвертій вазі лежало 7 яблук.