Знайди значення числового виразу. (будь ласка розпишіть подіям) (3,1+0,96:2,4)*2,5-2,18=​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнев Алексей.

(3,1+0,96:2,4)*2,5-2,18=​ 3,1+0,4*2,5-2= 3,1-1=2,1

Вот так