Учень за перший день прочитав 40% усієї книжки за другий 70% того що залишилося а за третій решту

27 сторінок. Скільки сторінок прочитав учень за перший день​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

1) 100 - 40 = 60% (залишилось прочитати пiсля першого дня)

2) 60*0,6=36% (прочитав за другий день)

3) 60-36=24% (прочитав третього дня)

4) 144:0,24=600 - всього сторiнок

Вiдповiдь: 600