Учень прочитав книжку в якій 260 сторінок. За перший день він прочитав 30% книжки за другий 35% а

за третій решту. Скільки сторінок прочитав учень за третій день.

Ответы на вопрос

Отвечает Талпа Лиза.

Ответ:

Відповідь:91 сторінку

Пошаговое объяснение:

За перший день: 260:100*30=78

За другий день:  260:100*35=91

За третій день: 260-(78+91)=91

Отвечает Тимербаев Ратмир.
5%- 13 сторінок
За перший день - 78 сторінок
За другий день - 91 сторінка
Разом за два дні - 169
За третій день 260-169= 91 сторінка