Ваня проїхав поїздом 240 км, що становить 40% шляху, який він проїхав автобусом. Скільки всього

кілометрів проїхав Ваня?

Ответы на вопрос

Отвечает Барбук Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 240÷100×40=96км - проехал автобусом

2. 240+96=336 км - всего проехал

Отвечает Никонов Серёжа.

Відповідь:Давайте позначимо загальну відстань, яку проїхав Ваня, за D кілометрів.

За умовою завдання, 40% відстані він проїхав автобусом, тобто 0.4D кілометрів.

Решта шляху, який Ваня проїхав поїздом, складає 60% (100% - 40%) відстані, тобто 0.6D кілометрів.

Ми знаємо, що відстань, яку проїхав Ваня поїздом, становить 240 км:

0.6D = 240

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння:

D = 240 / 0.6

D = 400

Отже, Ваня проїхав всього 400 кілометрів.

Покрокове пояснення: