Пішохід пройшов за першу годину 3,2 км, а потім рухавшись 4 год зі швидкістю 3,7 км/год. Знайди

середню швидкість пішохода на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Максут Мухамед.

Відповідь:

1.3,6км/ч - средняя скорость пешехода на всём пути.

Покрокове пояснення:

1.Пішохід пройшов за першу годину 3,2 км, а потім рухався 4 год зв швидкістю 3,7 км/год. Знайди середню швидкість пішохода на всьому шляху.

Решение:

1)4*3,7=14,8км - пешеход прошел за 4 часа.

2)14,8+3,2=18км - он прошел всего.

3)1+4=5ч - за 5 часов он прошел весь путь.

4)18:5=3,6км/ч