Пішохід пройшов за першу годину 3,2 км, а потім рухався 4 год зв швидкістю 3,7 км/год. Знайди

середню швидкість пішохода на всьому шляху. Помогите плз

Ответы на вопрос

Отвечает Кожеко Вова.

Ответ:

1.) 3,6км/ч - средняя скорость пешехода на всём пути.

Пошаговое объяснение:

1.Пішохід пройшов за першу годину 3,2 км, а потім рухався 4 год зв швидкістю 3,7 км/год. Знайди середню швидкість пішохода на всьому шляху.

Решение:

1)4*3,7=14,8км - пешеход прошел за 4 часа.

2)14,8+3,2=18км - он прошел всего.

3)1+4=5ч - за 5 часов он прошел весь путь.

4)18:5=3,6км/ч

Отвечает Zhigulina Milana.

Ответ:

Щоб знайти середню швидкість пішохода на всьому шляху, потрібно знайти загальну відстань, яку він пройшов, і поділити її на загальний час.

За першу годину пішохід пройшов 3,2 км. Протягом наступних 4 годин він рухався зі швидкістю 3,7 км/год.

Загальна відстань, яку пройшов пішохід, складається з відстані, пройденої за першу годину, і відстані, пройденої за наступні 4 години:

Загальна відстань = 3,2 км + (4 год * 3,7 км/год)

Загальна відстань = 3,2 км + 14,8 км

Загальна відстань = 18 км

Загальний час, який пішохід затратив на весь шлях, складається з 1 години за першу годину і 4 годин за наступні 4 години:

Загальний час = 1 год + 4 год

Загальний час = 5 год

Тепер можемо знайти середню швидкість пішохода, поділивши загальну відстань на загальний час:

Середня швидкість = Загальна відстань / Загальний час

Середня швидкість = 18 км / 5 год

Середня швидкість ≈ 3,6 км/год

Отже, середня швидкість пішохода на всьому шляху становить близько 3,6 км/год.