На уроці математики Петрик звертався до Миколки 7 разів, а Миколка до Пет- рика удвічі більше.

Учителька щоразу переривала пояснення і 2 хвилини вмовляла друзів не базікати. Решту уроку вона пояснювала таблицю множення. Урок триває 45 хвилин. Скільки часу залишилось учительці на пояснення? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Александра.

Ответ:

24 хвилини

Пошаговое объяснение:

Учительці залишилось 45 - (7 + 2 * 7 + 2) = 45 - 21 = 24 хвилини на пояснення таблиці множення.