№ 1. У записі 1*2*3*4*5 замініть зірозки знаками дій і розставте дужки так, щоб дістати вираз,

значення якого дорівнює 100. №2. Два кухарі чистили картоплю. Один за хвилину чистив 2 картоплини, а другий – 3. Разом вони почистили 400 кортоплин. Скільки часу працював кожний кухар, якщо другий працював на 25 хвилин більше,ніж перший. №3. Якщо Віка йде до школи пішки, а назад їде автобусом, то всьго на дорогу вона витрачає півтори години. Якщо вона їде автобусом в обидва кінці, то весь шлях займає в неї тридцять хвилин. Скільки часу витрачає Віка на дорогу, якщо до школи і зі школи вона йде пішки? № 4. Серед 3 монет одна фальшива, вона має масу, відмінну від маси сравжніх монет. Як знайти цю монету за допомогою не більше двох зважувань на терезах без важків , якщо не відомо , легша фальшива монета від справжньої чи важча?

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

Ответ:

1)     1* (2+3) * ( 4*5) = 100

2)

3х+2*(х+25)=400

3х+2х+50=400

5х=400-50

5х=350

х=350:5

х=70 м (1ч 10 м)- працював перший повар.

70+25=95м (1ч 35 м)- працював другий повар.

3)  30:2=15(хв) - автобусом в одну сторону

     90-15=75(хв) - пішки в одну сторону

       75*2=150(хв) - пішки вся дорога

4)Розділимо монети на 3 . Покладемо на шальки терезів першу і другу монетки; в результаті цього зважування ми точно дізнаємось, в якій з цих монеток знаходиться фальшивка (якщо терези покажуть рівність, то це третя монетка).