два кухарі чистили картоплю.Один чистив за хвилину 2 картоплини, а другий -3. разом вони почистили

400 картоплин. скільки часу працював кожний кухар,якщо другий працював на 25 хв більше, ніж перший?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Юлия.

Ответ:

3x+2*(x+25)= 400

3x+2x+50=400

5x=400-50

5x=350

x=350:5

x=70 минут (1час 10минут) — первый повар

70+25=95 минут (1час 35минут) — второй повар