СРОЧНО!!!!!!!!! - Катер плив 0,8 год за течією річки і 2,5 год проти течії, подолавши всього 32,8

км. З якою швидкістю катер плив проти течії, якщо за течії вiн плив зі швидкістю 12 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанов Дима.

Ответ:1)12*08,=9,6(км)-відстань яку подолав проти течії.

2)32,8-9'6= 23,2(км)- відстань яку подолав за течією.

3)23,2:2,5=9,(м/год)=швидкість катерр за течією

Пошаговое объяснение: