Катер плив 1,4 год. за течією річки і 0,6 год. проти течії, подолавши всього 32,8 км. З якою

швидкістю катер плив за течією, якщо проти течії він плив зі швидкістю 15 км/год.?

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

17 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера по течению, км/ч.

1,4x +0,6·15=32,8

1,4x=32,8-9

x=238/14=17 км/ч