9. Найдите площадь осевого сечения цилиндра, если диагональ осевого сечения равна 4 и образует с

основанием угол 450 A) √8 B)16 C)2 D) 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Варя.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

Для знаходження площі осевого сечення циліндра, нам потрібно знати форму цього сечення. Оскільки діагональ осевого сечення утворює кут 45° з основою, ми можемо вважати, що це сечення є квадратом зі стороною, рівною стороні основи циліндра.

Таким чином, площа осевого сечення циліндра буде рівна квадрату сторони основи. Оскільки діагональ осевого сечення дорівнює 4, то за теоремою Піфагора ми можемо знайти сторону квадрата:

сторона = діагональ / √2 = 4 / √2 = 4√2 / 2 = 2√2

Тепер можемо обчислити площу осевого сечення циліндра:

площа = (сторона)^2 = (2√2)^2 = 4 * 2 = 8

Отже, площа осевого сечення циліндра дорівнює 8. Відповідь: D) 8.