обчисли об'єм конічної посудини, висота якої дорівнює 10м, а радіус основи становить 20% висоти

циліндра. Скільки літрів води вмістить ця посудина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вазовский Ибрагим.
  1. (10 : 100) * 20 = 0,1 * 20 = 2 м – высота;
  2. V = п * r² * h = 3,14 * 2² * 10 = 3,14 * 4 * 10 = 125,6 ≈ 126 м³ = 126000 л – объём.

Ответ: 126000 литров воды поместит в себя эта посуда.