обчисли об'єм циліндричної посудини висота якої дорівнює 10м, а радіус основи становить 30% висоти

циліндра. Скільки літрів води вмістить ця посудина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

270000 литров

Пошаговое объяснение:

H=10 м,

R=30% от H=0,3*10=3 м.

V=пR^2*H, для удобства расчетов примем п=3

V=3*3^2*10=3*9*10=270 м3

1 м3=1000 литров

270*1000=270000 (литров)

Отвечает Ведяков Евгений.
  1. (10 : 100) * 30 = 0,1 * 30 = 3 м – высота;
  2. V = п * r² * h = 3,14 * 3² * 10 = 3,14 * 9 * 10 = 282,6 ≈ 283 м³ = 283000 л – объём.

Ответ: 283000 литров воды поместит в себя эта посуда.