3. Виконай завдання. Обчисли об'єм циліндричної посудини, висота якої 0,5 м, а радіус основи

становить 40% висоти циліндра. Скільки літрів води вмістить ця посудина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Радіус : 50см - 60% = 20см

Площа основи : πr² = 3,14*400 = 1256см²

Об'єм : 1256*20 = 25120 см³ = 25,12літрів