Знайдіть довжину кола , якщо його діаметр дорівнює 2/3см. А. 2л/3см, Б. 4л/3 см В л/9см Гл/3см


Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.
С = 2 *Пи * R = Пи * D
D = 2*R

C = 3,14 * 2/3 = 3 14/100 * 2/3 = 314/100 * 2/3 = 314/150 = 157/75 = 2 7/75 = 2,093 см